Zrad chtel bych nejaky kontak na spravce serveru, diskord nebo neco podobne, chtel bych u vas hrat ale nektere veci nefunguji nebo nevim co se jak dela...
Zrad chtel bych nejaky kontak na spravce serveru, diskord nebo neco podobne, chtel bych u vas hrat ale nektere veci nefunguji nebo nevim co se jak dela...